Chcę opowiedzieć swoją historię, która pomoże wielu dziewczynom zachować miłość i rodzinę. Mam na imię Agnieszka. Mieszkam w małym miasteczku Siemiatycze we wschodniej Polsce. O ile pamiętam, zawsze byłam pulchną dziewczyną. Dlatego nigdy nie układało mi się z płcią przeciwną.

Kilka razy próbowałam schudnąć - przeszłam na dietę, poszłam na siłownię, ale nic z tego nie wyszło. Jeśli nawet zrzuciłam kilka kilogramów, to szybko je odzyskałam z powrotem.

Rzeczywiście, aby osoba, która ma skłonność do nadwagi, utrzymała swoją wagę w normie, musi stale ściśle przestrzegać diety i regularnie ćwiczyć. A to wymaga siły woli. Niestety, nie mam jej i nigdy nie miałam.

26 lat Waga 118 kg, Wzrost 169 cm

W wieku 26 lat spotkałam Igora. Nagle zauważyłam, że pomimo moich kilogramów (a wtedy ważyłam 118 kg przy wzroście 169 cm), on wykazuje zainteresowanie mną. Bałam się w to uwierzyć! Ale zdarzył się cud - Igor oświadczył mi się i pobraliśmy się!

Muszę powiedzieć, że Igor też nie był chudy, ale można powiedzieć, taki przy kości. Ale oczywiście nie był tak otyły jak ja.

Igor i ja w naszym poprzednim życiu

Niedługo po ślubie Igor i ja chcieliśmy mieć dziecko. Ale moja pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem na 3 miesiącu. Potem, sześć miesięcy później, kolejne. Pojechaliśmy do Warszawy, do centrum planowania rodziny, przeszliśmy niezbędne badania. U Igora było wszystko wporządku. A u mnie znaleziono zbyt wysoki poziom hormonu leptyny, co spowodowało poronienia. specjaliści ogłosili werdykt: „jeśli chcesz mieć dziecko, musisz schudnąć!”. Ale jak?

Mój mąż i ja dowiedzieliśmy się o nowej modnej diecie ketonowej. Jej podstawa - zamiast węglowodanów musisz opierać się na białkach i tłuszczach. Następnie wątroba zaczyna wytwarzać specjalne substancje - ciała ketonowe, które aktywnie spalają tłuszcz, zamieniając go w energię. Postanowiłam spróbować. Aby mnie wesprzeć, mój mąż zdecydował się również na dietę ketonową.

Nawiasem mówiąc, pomogła mu. W ciągu 3 miesięcy udało mu się zrzucić 25 kg i zmienił się w przystojnego mężczyznę!

Mi dieta ketonowa nie poszła. W końcu obejmuje ona nie tylko spożywanie tłustych potraw, ale także okresy głodowania, aby stymulować produkcję ciał ketonowych, a także siłownie. Igor jest człowiekiem o silnej woli i był w stanie zmusić się do zrobienia tego wszystkiego. Niestety ja nie mogłam się wziąć w garść. Głód był dla mnie nie do zniesienia. A na siłownię poszłam, aby wesprzeć Igora i aby nie gapił się na szczupłe dziewczyny.

Poszłam na siłownię tylko dla tego, żeby pilnować Igora

Nagle zdałam sobie sprawę że: w końcu Igor może mnie zostawić! W okolicy jest tyle smukłych dziewczyn! I on sam stał się przystojnym mężczyzną. Byłam zdesperowana! Co robić? Jak zachować miłość i rodzinę?

Potem sam ... Igor przyszedł mi na ratunek! Dowiedział się, że w Warszawie zatrudniono grupę eksperymentalną w celu przetestowania nowego preparatu, którego zasada opiera się na diecie ketonowej. Tylko, że znacząco się różni. Nie musisz jeść tłustych potraw, a następnie głodować, aby organizm produkował ketony. Ten preparat zawiera już naturalne substancje, które działają podobnie do ciał ketonowych.

Ten preparat nazywa się Redimin. Jego podstawą są roślinne ekstrakty. Substancje te są ekstragowane z naturalnych liści Moringa, dlatego nie szkodzą ciału, a ponadto mają niezwykle wysoką wydajność - w działaniu przewyższają ludzkie ciała ketonowe o ponad 15 razy!

Natychmiast pojechaliśmy do Warszawy i mogłam zapisać się do tej eksperymentalnej grupy. Pomógł mi w tym zapis w mojej karcie medycznej sporządzony w stołecznym centrum planowania rodziny, że aby począć i urodzić dziecko, muszę schudnąć.

Jak schudłam z Redimin

Muszę od razu powiedzieć, że utrata masy ciała nigdy nie była tak wygodna jak w przypadku tego preparatu! Są to kapsułki, które należy przyjmować 2 razy dzienie. Nie ma ograniczeń żywieniowych. Co więcej, eksperci nalegają, aby osoba jadła w taki sam sposób, jak i przed stosowaniem Redimin, aby nie stresować ciała.

Więc zaczęłam brać Redimin.. Moja waga na początku eksperymentu wynosiła 118 kg.

W pierwszym tygodniu schudłam tylko 2 kg. Bardzo skromny wynik. Ale specjaliści powiedzieli, że tak powinno być. Ciało przygotowuje się do aktywnego spalania tłuszczu. Ale już w kolejnych tygodniach zrzucałam około 1 kg dziennie! Dosłownie topiłam się na oczach! Zrzucałam i entuzjastycznie rejestrowałam swoje nowe wyniki na zdjęciach.

Na pierwszym zdjęciu ważę 118 kg i bezskutecznie próbuję schudnąć na siłowni. Na drugim zdjęciu moja waga wynosi 86 kg. Trwa 4 tydzień odchudzania. Na trzecim zdjęciu moja waga to 64 kg. Jest to po 6 tygodniach przyjmowania Redimin.

Ale to nie mój nowy wygląd sprawiał mi tyle przyjemności, ale podziw, jaki widziałam w oczach Igora!

Po 6 tygodniach odchudzania ważyłam 64 kg. specjaliści powiedzieli, że to idealna waga dla mnie i przestałam brać Redimin.

Minął rok

Co się stało za ten rok, który przeżyłam z moim nowym ciałem. Co najważniejsze, moja waga pozostaje taka sama - 64 kg. specjaliści nie oszukali mnie. Redimin udało się znormalizować mój metabolizm i teraz nie muszę niczego brać, aby utrzymać prawidłową wagę.

Eksperci zalecili także rozpoczęcie próby poczęcia dziecka po 12 miesiącach od zakończenia programu odchudzania. Ciało potrzebuje czasu na restrukturyzację swojej działalności do nowej wagi. Tak właśnie zrobiliśmy z Igorem. Czekaliśmy rok i cieszyliśmy się sobą.

Tak wyglądamy teraz - na wakacjach w Maroku

A teraz najważniejsze - jestem w ciąży! Będę mieć dziecko i teraz jestem absolutnie szczęśliwa!

Komentarz specjalisty

Profesor medycyny, zastępca dyrektora Centrum Planowania Rodziny

Redimin został opracowany przez zespół naukowców. Uosabia wszystkie najnowsze osiągnięcia w dziedzinie metabolizmu ludzkiego cieła.

Główne cechy Redimin:

1. Całkowite bezpieczeństwo preparatu. Jest wykonany z substancji roślinnych i nie wymaga żadnej diety, co oznacza, że nie ma ryzyka pozbawienia osoby normalnego odżywiania i spożywania wszystkich niezbędnych substancji dla organizmu.
2. Aktywne spalanie tłuszczu we wszystkich częściach ciała, w tym w obszarach problemowych - biodrach, pośladkach itp.
3. Pojawia się dużo energii, poprawia się nastrój.
4. Metabolizm jest znormalizowany. Po zakończeniu przyjmowania osoba nie przybiera na wadze.
5. Poprawa kondycji skóry i włosów.
6. Bilans hormonalny jest znormalizowany, co pozwala pełnej kobiecie począć dziecko wcześniej.

Moi koledzy z Centrum planowania rodziny i ja poleciliśmy kilku naszych pacjentów do grupy badań kompleksowych Redimin, która objęła 167 ochotników z otyłością 1-4 stopnia. W wyniku przyjmowania Redimin utratę masy ciała odnotowano u 100% uczestników. Jednocześnie u 98% uczestników masa ciała była całkowicie znormalizowana.

Na podstawie wyników badań zleciliśmy dopuszczenie do sprzedaży Redimin w Polsce. Aby szybko udostępnić polakom ten środek, wspólnie z biurem instytucji dietetycznej w kraju zorganizowaliśmy akcję w której można uzyskać zniżkę aż 50% na zakup Redimin za pośrednictwem polskiej wersji oficjalnej strony internetowej.

Redimin ma obecnie 50% zniżki. Promocja trwa do włącznie.

Redimin

294 zł
147 zł